Změňte svůj život myšlenkou. Vyzkoušejte sílu manifestace a pozitivního myšlení

Přidat na Seznam.cz

Každý z nás má jistě svá přání a touhy, týkající se toho, čeho by chtěl v životě dosáhnout. Více peněz, lepší práce, nové bydlení, nebo třeba krásný vztah. Zákon přitažlivosti funguje a máme vše, co si sami přitahujeme. Nalaďte se nově na pozitivní myšlenky a přitáhněte si do života vše, co si přejete.

Pozitivní myšlení není v dnešní době jistě snadné, ale je velmi důležité nepoddávat se negativním událostem v našem životě a začít pracovat na tom, abychom si zkusili přenastavit své myšlení lepším, pozitivním směrem.

Předem bychom si měli ujasnit, co to pozitivní myšlení je. Je to způsob našeho uvažování, které se zaměřuje na příznivé výsledky v náš prospěch. Neznamená to ovšem, že si nasadíme růžové brýle a budeme už svět vidět pouze idealisticky. Pozitivně smýšlející člověk nepřehlíží negativní věci kolem sebe, ale dokáže je vnímat a zvládat s nadhledem.

Negativní emoce vedou k negativním věcem

Jako příklad můžeme uvést ztrátu zaměstnání. Ztráta finanční jistoty a pevné půdy pod nohami. Lidé se při ztrátě zaměstnání cítí velmi špatně a jsou zaplaveni negativními emocemi. Pokud se nechají zaplavit pouze černými myšlenkami o tom, jak je to nefér a že mají v životě smůlu, jistě to nepovede k nějaké pozitivní věci v jejich životě.

Přijmi co je ti dáno

V tuto chvíli je potřeba situaci přijmout. Uvědomit si, že to tak mělo být a je a stalo se to, co se stát mělo, protože nás to má posunout dál. Být vděční za to, že jsme předešlé zaměstnání měli a uvědomit si, co vše nám to dalo a kam nás to posunulo a že nyní nás čeká něco nového a možná právě lepšího.

Právě nyní se nám otevírají nové možnosti. A dost možná právě takové, o kterých jsme kdysi snili. Tudíž přijmeme fakt, který se stal, budeme vděčni za to, co nám to v životě dalo a jsme připraveni se posunout dál. Není vůbec žádoucí a ani potřeba, se samotní doma užírat nespravedlností života, protože tam novou práci nenajdeme.

Síla manifestace a zákon přitažlivosti

V sílu manifestace věřili lidé již odpradávna. Někteří jsou sice stále skeptičtí, ale pokud jste Vy sami těmto věcem otevřeni, není důležité, co si myslí ostatní.

Na internetu najdete mnoho článků a videí o tom, jak si své sny vymanifestovat. My si řekneme o základu, který si pak každý upraví dle sebe a toho, jak to cítí. Manifestace je vlastně zhmotnění a přivolání svého snu a jeho přeřazení ve skutečnost. Základem je věřit, pozitivně myslet a mít otevřenou mysl.

Ze snu realita

Uveďme si jako příklad již zmiňovanou ztrátu práce. Základem je nepoddávat se černým myšlenkám. Práci si jistě najdeme, ale my chceme nyní zrovna tu o které jsme snili odjakživa. Cíl máme ujasněn. Vyšleme své přání do vesmíru a řekneme, co si přejeme. Své přání vyslovíme a můžeme si ho například psát do deníku. Myslet na něj, jakoby se nám už splnilo a vžít se do pocitů, jako když už práci máme získanou. Představovat si, jak jsme k ní přišli a jak jsme svého cíle dosáhli. Důležitou a zároveň nejtěžší součástí procesu, je věřit. To, co vysíláme, to se k nám vrací. Pro někoho to možná zní trochu jako sci-fi, ale existují studie o zákonu přitažlivosti a pozitivním myšlení a jeho vlivu na náš život a naše touhy.

Nic není zadarmo

Samozřejmě musíme jít svému štěstí naproti. Což znamená, že pokud jen budeme sedět doma v pokoji a přát si novou vysněnou práci, jistě nám do klína sama nespadne. Musíme jít svému štěstí naproti. Už jen když si uvědomíme, že budeme takto pozitivně naladěni a budeme mít otevřenou mysl, budeme přeci nadšením a očekáváním posílat více životopisů, více sledovat portály s nabídkami práce a na případných pohovorech budeme působit lepším dojmem. A tím vším se splnění přání přibližujeme. Cíle nemusíme dosáhnout pouze na pohovorech a na portálech práce, ale může k nám přijít i jiným způsobem. Například potkáme člověka, který bude mít ty správné kontakty a dovede nás k cíli jinou stranou. Život nám naše přání může přivést i v podobě, kterou by jsme nečekali, ale to, co si přejeme a po čem toužíme, nám dá, ač třeba jinak.

Negativní myšlenky odpuzují štěstí

Pokud se poddáme negativním myšlenkám a jen budeme sedět doma a nadávat na to, jak je život nefér, tak on opravdu nefér bude. Budeme si myslet, že nás v životě nic dobrého nečeká, že nic nemá smysl a tím pádem na vše rezignujeme. Proč otevírat portály s nabídkou práce, když jsem se snažil a stejně jsem o svou práci přišel? Proč se mám snažit, když je to beztak k ničemu? Tyto černé myšlenky nám do života jistě nepřitáhnou dobré věci. Funguje to asi tak, jako když potkáte člověka a dáte se s ním do řeči. Usmějete-li se a budete vyzařovat pozitivní energii, dá se s Vámi do řeči a bude Vám Vaše chování oplácet stejnou mincí. Bude se usmívat a bude na Vás milý. Pokud se na něj budete mračit a budete na něj hrubý, či nevrlý, jistě se s Vámi bude bavit úplně stejným způsobem a Vaši přítomnost již víckrát vyhledávat nebude.

Proto si přejte, buďte pozitivně naladěni a mějte otevřenou mysl. Vysílejte do světa pozitivní energii, vizualizujte si své sny a přání a zákon přitažlivosti brzy zafunguje.

Zdroj: Autorský text