Bez plastické chirurgie: mladistvý vzhled není jen o líčení a oblečení, ale i chování

Přidat na Seznam.cz

Přirozené stárnutí je součástí života každé ženy, ale to neznamená, že se musíte cítit starší, než skutečně jste. Aktuální trendy v módě, kosmetice a péči o zdraví nám nabízejí spoustu možností, jak působit mladší a cítit se lépe na všech úrovních. Podívejme se na několik tipů, jak vypadat svěže a mladistvě, aniž byste musely sáhnout po radikálních řešeních.

1. Líčení

Líčení je jedním z nejsnáze dostupných nástrojů, jak omladit svůj vzhled. Změna těžkého make-upu za lehký BB krém nebo hydratační make-up může dodat pleti přirozený vzhled a vyhladit vrásky. Rozjasněte svoje oči pomocí očních linek a řasenky v nahnědlé barvě, která je méně tvrdá než černá. A co se rtů týče, ty se s věkem ztenčují, takže je dobré používat jemnější odstíny rtěnky a lesk na rty pro větší plnost.

2. Móda

Móda je dalším klíčovým faktorem, který ovlivňuje naše vnímání věku. Vyhněte se příliš tmavým barvám, které mohou přidávat roky. Místo toho sáhněte po živějších barvách, které dodají vašemu vzhledu svěžest. Volte střihy, které vás vytvarují a zároveň zakryjí problematické partie. Nebojte se experimentovat s módními doplňky. Šátky, náhrdelníky, náušnice nebo klobouky mohou být skvělým způsobem, jak omladit svůj outfit.

3. Chování

Je důležité nezapomínat, že mladistvý vzhled není jen o líčení a oblečení. Stůjte a choďte vzpřímeně. Správné držení těla může odstranit i několik let. Usměvavý a pozitivní výraz tváře vás automaticky omlazuje a přitahuje lidi. Snažte se být nadšená a otevřená novým věcem, zvyšuje to vaši vnitřní energii a mladistvost.

4. Životní styl

Dopřejte svému tělu to, co potřebuje, ať už jde o dostatečný spánek, zdravou stravu nebo pravidelný pohyb. Pamatujte, že každá žena je jedinečná a každá stárne svým vlastním způsobem a rychlostí. Nejlepší rada pro všechny ženy, které chtějí vypadat mladší, je být sama sebou a milovat se takové, jaké jsou. Protože sebevědomí a radost ze života jsou nejlepším elixírem mládí.

Zdroj: autorský text, Radiance