Pytlovité džíny jsou trendem

Přidat na Seznam.cz

Uvažujete o tom, pořídit si na podzim nové džíny a přemýšlíte, jaké si vybrat, abyste byla správně trendy? Máme pro vás žhavý tip. Pokud existuje jeden styl džínů, který v současnosti oblékají hollywoodské hvězdy, jsou to pytlovité džíny. Pokud o ně doplníte svůj šatník, budete „in“.

Finančně vás nezruinují

Celebrity jako Jennifer Lopez a Gwyneth Paltrow už před začátkem podzimu oblékají tento lichotivý džínový styl. Lopez nedávno vynesla pytlovité džíny s lehkým svetrem v Paříži, zatímco Paltrow se je rozhodla vyzkoušet na koncertě Eda Sheerana v New Yorku. Další hvězdy jako Hailey Bieber a Sydney Sweeney také předvedly podobné džíny s bílými tričky a tílky, což dokazuje, jak nadčasový tento styl je. Může nahradit vaše oblíbené tepláky na ven, aniž by ohrozil vaše pohodlí. Pokud hledáte ležérní džíny, vyberte si pytlovité v řadě odstínů, s různými variantami kapes i jejich počtem. Můžete si vybrat model s vysokým nebo středním pasem, záleží, co vám lépe vyhovuje.

Zdůrazněte pas

Baggy jeans tvoří skvělou volbu v případě, že vaše postava není úplně dokonalá. Jsou volné a bez problémů schovají řadu nedostatků. Při výběru pytlovitých džín ale buďte pozorné, aby z vás tyto kalhoty neudělaly medvěda, který postrádá jakýkoliv sex appeal. Je proto potřeba zdůraznit pas. Jak si s tím poradit? Zkuste k nim zvolit upnuté tričko nebo top. Zdůrazníte tak křivky horní části těla a ta spodní bude skryta v plandavém vzhledu. Podmínkou ale je, že vám kalhoty dokonale padnou v pase. Právě zvýraznění pasu je důležité, abyste nepřipomínala neforemný pytel. Můžete toho docílit také lněnou košilí, kterou si v pase uvážete na uzel. Bude to působit zajímavě a neformálně. Další možností je pas akcentovat pomocí zajímavého pásku. Volte například pletený nebo s výraznou sponou či jiným zajímavým prvkem.