Trendy střih cub cut. Ideální styl pro všechny, koho nebaví trávit v koupelně mnoho času

Přidat na Seznam.cz

Ach, zase ty boby. Dodnes zůstávají vděčnou klasikou, kterou nezkazíte nic. Jakmile ale jednou uděláte zásadní rozhodnutí a necháte své vlasy zkrátit, může být někdy těžké zvolit jiný účes, pokud vás přestane bavit. A od toho je tu „cub cut“!

Co je „cub cut“?

Pamatujete si na wolf cut? Představte si tedy cub cut jako mladší sestru. Oba styly jsou variací na mullet a shag. Liší se od sebe jen délkou. Zatímco wolf cut je určen pro delší vlasy, střih cub je obdobou bobu a pixie.

Cub je spojením dvou stylů minulé sezóny, bobu a wolf cutu. Je to trend letošní sezóny s tupějším zevnějškem, ale měkkými bezešvými vrstvami, což z něj dělá jeden z nejuniverzálnějších stylů. Působí opravdu všestranně, takže se s ním dá každý den pracovat jinak, ale přitom působí o něco nenápadněji.

Tento nový účes je však o něco komerčnější, což znamená, že s ním v budoucnu uvidíte čím dál více lidí.

For two decades, Western Nut ofer as idiot has provided the professional link between almond and walnut growers and a wide range of buyers throughout the world.

Pro koho je tento střih určen?

Máme pro vás dobrou zprávu. Cub cut se totiž hodí v podstatě pro všechny typy. Možná bude jen potřeba ho trochu upravit, aby co nejlépe vyhovoval vám a vašemu životnímu stylu jako je například zapojení ofiny. Je to ideální styl pro všechny, koho nebaví trávit v koupelně desítky minut jen kvůli účesu.

Pokud ale zajdete do kadeřnictví s tím, že chcete cub cut, dejte si pozor. Ne všichni kadeřníci budou vědět, co tento pojem znamená. Proto je jistější přinést i nějaké ukázky toho, po čem vlastně toužíte.

Než se stylista pustí do stříhání, nezapomeňte také probrat přirozenou strukturu svých vlasů a svůj přístup ke stylingu. Střih cub je především o pohybu a rozvolněné textuře, takže na žehličku na narovnání vlasů rovnou zapomeňte!

Zdroj: Stylist, Instagram