Herečka Jennifer Lopez se právě podělila o svou techniku konturování. Vyzkoušíte její triky také?

Přidat na Seznam.cz

Jennifer Lopez je osobou, na kterou se můžete obrátit pro inspiraci krásou všeho druhu. Termín „J.Lo Glow“ je živý už desítky let, protože se zdá, že její pleť je vždycky rozzářená jako prsten. Dne 21. prosince se hvězda objevila na Youtube kanálu Vogue, aby odhalila svá tajemství líčení pro zářivý základ.

Rozzařte se jako J.Lo

Než se pustí do líčení, J.Lo nanese rozjasňující péči o pleť a vysvětlí, že se naučila dělat skvělý make-up, když jsem pracovala s profesionálním vizážistou Kevynem Aucoinem, píše Byrdie. Zpěvačka si pak nanese korektor pod oči, kolem nosu, na rty a mezi obočí, aby dosáhla rozjasňujícího efektu. J.Lo pak smíchá různé odstíny kontur z paletky krémů Bobbi Brown a nanese barvu nad lícní kosti. Tím obličej trochu pozvedne a následně nanese stejný odstín kontury kolem linie vlasů, rozetře barvu na vnější třetinu čela a pak konturu obkreslí pod linii čelisti.

Stejný odstín kontury použije i směrem dolů po krku, přičemž konturu zaměří na střed krku přímo pod bradou, čemuž říká „žárovka“. J.Lo dokončí svou techniku konturování nanesením světlejšího odstínu na obě strany kořene nosu.

To ale ještě není konec. Na vnitřní koutek pod očima, na vnější stranu nosního můstku a nakonec dolů na nosní můstek nanese rozjasňující korektor Yves Saint Laurent Touche Éclat All-Over Brightening Concealer Pen.

Pozor, tohle není rtěnka!

Aby vytvořila rozměr kolem rtů a dosáhla efektu nalíčených rtů, využije efektu stínu. Díky tomu rty vypadají plnější.

Po dokončení své vražedné konturky J.Lo smíchá tři odstíny podkladové báze Chanel Vitalumiére a štětečkem rozetře kontury. Poté si J.Lo definuje spodní a horní linii řas tmavě hnědým odstínem z očního stínu Tom Ford Eye Color Crème Eyeshadow Quad in Tiger Eye pro jemný, kouřový efekt, na který naváže rozetřením světlejšího hnědého odstínu do záhybu pro větší rozměr. Poté doladí vnější koutek záhybu stejným hnědým odstínem, který použila na linii řas, aby prohloubila vzhled. Nakonec nanese kolem záhybu třpytivý bronzový odstín pro rozptýlený efekt a na řasy aplikuje IT Cosmetics Superhero Elastic Stretch Volumizing and Lengthening Mascara.

J.Lo dodá své pleti ruměnec tím, že na tváře a krk nanese krémovou tvářenku Beauty Blender v odstínu Playful Peach, poté přejde k rozjasňovači Marc Jacobs a tenkým štětečkem jej nanese na kořen nosu. Na posílení kontur kolem nosu vytáhne bronzer Serge Lutens a odstín rozetře do zbytku pleti.

Pokud jde o rty, J.Lo přiznává, že se radí s trendem TikTok, aby dosáhla efektu našpulených rtů. Pomocí tužky Make Up For Ever Artist Color Pencil zpěvačka nejprve udělá linku přímo pod středem spodního rtu a spojí ji s přirozenou linií rtů, když barvu rozšíří do vnějších koutků. Poté, co stejnou technikou obtáhla horní ret, přetře celý rt univerzálním rozjasňovačem na rty Fenty Beauty Gloss Bomb. Nakonec J.Lo použije tužku na obočí Anastasia Brow Whiz Pencil, aby vyplnila řídká místa svého obočí.

Aby celý vzhled spojila dohromady, J.Lo si rychle upraví střed obličeje pomocí pudru Make Up For Ever Ultra HD Microfinishing Loose Powder a voilá, je hotovo.

Zdroj: byrdie.com, Youtube