Charlotte Štiková čelí problému: Poškozená žena na ni podala trestní oznámení! Za co?

Přidat na Seznam.cz

Charlotte Štiková se namočila do problému, ze kterého patrně jen tak rychle nevyvázne. Ukázala se jako opravdová štika, která mrštně proplouvá a snaží se uniknout tomu, co natropila. Na internetu měla totiž prodávat oblečení, nicméně jedna z kupujících vyjádřila nespokojenost. Žena prý neobdržela oblečení, ani své peníze nedostala zpět. Rozhodla se tak k razantnímu kroku.

O kauze informoval Blesk, kterému se svěřila poškozená žena, jež vystupuje jako Kristýna K. Charlotte prý nereaguje na zprávy, dokonce si ji měla bloknout! Jelikož se pět měsíců nic nedělo, rozhodla se Kristýna svěřit dění do rukou policie. „V srpnu 2022 jsem u ní přes Instagram zakoupila koženkové šortky, a dodnes nemám ani peníze, ani šortky. Došla mi trpělivost,“ svěřila se s problémem Kristýna K.

S trestním oznámením jsem čekala několik měsíců. Chtěla jsem jí dát šanci, třeba jen zapomněla. Nakonec to ona vyřešila blokací, ale já nemám ani šortky, ani peníze,“ řekla dále žena. A když se snažila věc řešit i přes rodinu Charlotte, rovněž se nedočkala žádné reakce.

Žena je podle webu eXtra.cz samoživitelka, proto jí chybějící obnos v rozpočtu nadělal menší paseku, přestože se jedná jen o pár stovek. Není tedy divu, že se rozhodla problém řešit s policií. Tam ji údajně dokonce pochválili za ohlášení, jelikož není nebo by nemusela být jedinou, která takto dopadla.

Zdroj: Blesk, eXtra.cz