Monika Bagárová hledá pro svou dcerku Ruminku učitelku na piáno. Holčička má 3 roky a vystupování jí jde, všimly si fanynky

Přidat na Seznam.cz

Čas utíká jako voda a malá Ruminka zpěvačky Moniky Bagárové bude mít už 3 roky. Holčička je velmi šikovná, veselá a ráda zpívá. Monika Bagárová se rozhodla dceři pořídit slečnu, která by hrála na piáno.

Monika často sdílí příspěvky se svou dcerkou. Je vidět, že ji Ruminka naplňuje štěstím a malá dceruška vypadá jako velmi spokojené šťastné dítko. Tatínkem je bývalý partner Moniky, MMA zápasník Makhmud Muradov.

Od doby co přišla holčička na svět, odložila Monika svou kariéru na druhou kolej. Roztomilá Rumia často baví internet, je to opravdu živá holčička s kudrnatými vlásky a pohledem malého ďáblíka.

Protože je nadaná zřejmě po mamince, k jejímu zpěvu se hledá paní učitelka na piáno. „S Ruminkou začínáme pracovat. Potřebuji milou osobu aby se Ruminka cítila dobře a měla učitelku jako milou tetu, kamarádku. Pokud by tu někdo byl z Brna nebo blízkého okolí, pište. Určitě si budeme vybírat v hodnou osobu,“ stojí v příspěvku na Instagramu.

Fanynky si všimli, jak je Ruminka zvyklá na kamery a jak umí dokonale zapózovat nebo naprosto přirozeně beze studu vystoupit. Dcerka Moniky Bagárové se ve světě jistě neztratí a možná z ní bude další zpěvačka v rodině Bagárových.

Ze strany maminky se jí určitě dostane velké podpory. Rumia je taky velmi pohotová, vtipná a bude zřejmě nadaná ve více směrech. Uvidíme, čím dalším nás tato malá princezna překvapí.

Zdroj: Instagram