Dominika Gottová vzdala boj o dědictví: Táta by se divil, řekla

Přidat na Seznam.cz

Chtěla se rvát, ale nakonec to vzdala. Nejstarší dcera legendárního Karla Gotta Dominika Gottová vzdala boj o dědictví, na který, dle jejích slov, měla nárok. Jak sdělila deníku Aha!, myslí si svoje, ale o peníze se nakonec soudit nebude.

Už na podzim roku 2015 dostala od vážně nemocného Gotta 6 milionů korun a podepsala dokument, jež jí zbavuje práv na dědictví. A tak se skutečně stalo. Když Gott zemřel, notářka Alena Procházková s nejstarší dcerou vůbec nepočítala.

Jenže to by nebyla Dominika, aby se neozvala. Ta se chtěla ohánět soudem a tvrdila, že lejstro podepsala pod nátlakem a vlivem léků, dokonce si sháněla i potvrzení od lékařů. Znovu se pak chtěla pustit do boje když zjistila, že sestra Lucie, která obdržela stejnou částku a také podepsala identický dokument, v dědickém řízení zůstala.

„Proč Lucka ano a já ne? Je to od Ivany neskutečná drzost, takhle to nenechám!,“ nadávala Dominika, jež si najala právníky, aby dědictví napadli.

Nakonec však ustoupila a to i po té, co obviňovala Ivanu Gottovou, vdovu po zpěvákovi. Jak uvedl Blesk, dokonce plánovala, že si promluví s mladšími sestrami. Všechny proto její krok překvapil. Mohla se tak rozhodnout proto, že Lucie ve finále v dědickém řízení nezůstala a informace byly mylné.

„Rozhodla jsem se, že už to nebudu řešit! Kdo se chtěl napakovat, se napakoval. Myslím, že by se táta divil,“ okomentovala to Gottová.

A my jsme přesvědčení, že by se Karel opravdu divil.

Zdroj: Aha!, Blesk