Jennifer Lopez šla do naha! I po padesátce má famózní tělo

Přidat na Seznam.cz

Krásná Jennifer Lopez popírá veškeré zákony stárnutí. I po padesátce se pyšní pěknou pletí a dokonalým tělem, které by jí mohla závidět leckterá mladší kolegyně. Však o své tělo dbá, pozadí si dokonce nechala pojistit na astronomickou částku. Není tedy divu, že se bez ostychu odhaluje, ukázat holou kůži pro ni totiž není nic, za co by se měla stydět.

Nyní se JLo znovu svlékla pro nafocení snímků k nové kolekce tělových krémů, které vyšly pod její značkou JLo Beauty. Na jedné z fotografií ukazuje tělo a zakrývá jej překříženými pažemi. Pro fanoušky také zveřejnila video, tentokrát v hedvábném pyžamu, kde diskutovala o luxusních přírůstcích do své kosmetické řady.

Jennifer, která jen kvete po boku své znovunalezené lásky Bena Afflecka, řekla: „Mladě a skvěle se můžete cítit v každém věku, i po padesátce. Cílem bylo vytvořit luxusní, ale dostupnou péči o pleť, kterou si můžete dovolit používat denně,“ promuje své produkty s myšlenkou zpřístupnit se široké veřejnosti.

Na jednom z dalších snímků oblékla pouze kalhotky a crop top. Fanoušci byli z její postavy naprosto odvařeni a neváhali jí vyjádřil obdiv v komentářích.

Není to dávno, co se objevila v průsvitné na róbě na obálce magazínu Vogue. V přiloženém rozhovoru se rozmluvila o tom, jaké to je nést příjmení Affleck. „Lidé mi stále budou říkat Jennifer Lopez. Ale mé oficiální jméno bude paní Affleck, protože jsme spojeni.“

Zdroje: Instagram, Vogue