Táňa Pauhofová poprvé ukázala veřejnosti svou dceru

Přidat na Seznam.cz

Před nedávnou dobou herečka Táňa Pauhofová porodila své první dítě, ale další podrobnosti prozradit nechtěla. Nikdo se tak nedozvěděl nic navíc, kromě stručné informace na jejím Instagramu, Nyní se pyšná maminka podělila o první rodinný snímek. Podívejte se, jak vypadá jejich malá dcera několik měsíců po narození.

V říjnu roku 2022 ve večerních hodinách se úspěšná herečka Táňa Pauhofová podělila o krásnou novinku, že se stala maminkou. Učinila tak prostřednictvím fotografie, kterou zveřejnila na své sociální síti Instagram. Další podrobnosti však nesdělila. 

,,Miluji.“ Tato stručná slova napsala ke snímku. To bylo vše, co na sociální síti zveřejnila. Po čase se však ukázalo, že herečka přivedla na svět krásnou dcerku. Její manžel Jonatán nikdy nebyl skoupý na slovo. Stejně jako v minulosti potvrdil, že je Táňa těhotná, následně to byl on, kdo prozradil všechny důležité detaily k narození jejich prvního miminka.

Pro svou dceru vybrali opravdu nevšední jméno. Jmenuje se Mila. A je vidět, že rodiče jsou na svou dcerku velmi pyšní. Táňa po několika měsících zveřejnila další snímek, na kterém se pochlubila krásou své dcery, která roste jako z vody.

,,Hodně lásky na celý rok všem!“ napsala ke svému příspěvku úspěšná herečka. Snímek, který zveřejnila na sociální síti Instagram, během malé chvilky získal přes 15 tisíc srdíček a sto lichotivých komentářů. Všichni oceňují krásu dcerky a dokonalou rodinu.

Zdroje: Instagram, Autorský text