Veronika Žilková znovu zadobře s Prachařovými? Překvapila fotkou plnou úsměvů!

Přidat na Seznam.cz

Když se influencerka Agáta Hanychová rozváděla s ex manželem hercem Jakubem Prachařem, musela ho vyplatit. Její maminka, Veronika Žilková, z toho tehdy nebyla nadšená. Musela totiž prodat rodinnou chalupu na horách. Teď se však stala podivná věc: Veronika se však začala znovu přátelit s Prachařovou rodinou, konkrétně sestrou Jakuba, Marianou…

Jak uvedl Blesk, Agáta musela tehdy Jakubovi vyplatit deset milionů korun. Maminka jí pomohla.

„Dost mi pomohla máma. Dala mi na to půlku a druhou jsem dala dohromady já. Nejhorší pro mě bylo ale vědomí, že jsem mu platila pozemek, který byl prokazatelně můj. Nicméně jsem na sebe pyšná, že mám dům bez hypotéky, kterou jsem doplatila, že jsem vyplatila svého bývalého manžela a stojím na vlastních nohách. Já být chlap, tak bych se na sebe nemohla podívat do zrcadla. On s tím očividně žít může, tak ať se v těch penězích utopí. Ať je třeba snídá. Mně se hrozně ulevilo, on už je mi jedno,“ vyprávěla pro časopis Exkluziv.

Žilková vyrovnání nekomentovala, každopádně se musela vzdát rodinné chaloupky a to jí muselo bolet. Nemovitost patřila rodině dlouhých 60 let.

O to větším překvapením byl snímek s Marianou Prachařovou, sestrou Jakuba, kterou sdílela herečka na Instagramu.

„S Marianou Prachařovou v kabátě z Marbelly. Dobré zprávy,“ napsala k fotce. Mariana ale nijak nereagovala. Že by rodiny zahodily válečnou sekeru?

Musíme ale uznat, že Veronika vypadá skvěle!

Zdroj: Instagram, Exkluziv, Blesk