„Život je cesta, nikoli cíl,“ říká Olga Menzelová. A sdílela foto v bikinách ze své dovolené

Přidat na Seznam.cz

Všechno je tak křehké a rychle letí. Užívejte života, radí Menzelová z tropů. V éře všech komerčních spoluprací a reklam (nejen) na Instagramu je osvěžující vidět, že stále ještě existují slavní, kteří cestují za své. Patří mezi ně i Olga Menzelová (44).

„On the road… Život je cesta, nikoliv cíl. A štěstí nenajdete někde tam, ale tady. Ne zítra, ale dnes. Všechno je tak křehký a všechno tak rychle letí,“ napsala Olga Menzelová v rámci novoročního přání, které podle fotek dávala dohromady na dovolené.

Na rozdíl od většiny slavných neoznačila místo, kde se s rodinou rekreuje. Je jí mnohem milejší soukromí a klid, než to, že dovolenou vybarteruje a ušetří pár (desítek) tisíc. Nemusí se tak honit za smluvenými statusy a podporou dané destinace, místa nebo letecké společnosti.

Ještě s Jiřím Menzelem si tak Olga oblíbila kouzelný kout Indie. Do Keraly na jihozápadě země se po boku slavného režiséra a dětí velmi ráda vracela. A dost možná se aktuálně sluní právě tam…

Nedávno také navštívila hrob zesnulého manžela. „Jak moc důležité je mít kam chodit a ctít rituály,“ napsala na sociální síť vdova Olga Menzelová (44). „Nejen narození, ale také smrt je součástí našich životů. A čím dříve ji přijmeme a naučíme se s ní žít, tím lépe pro nás,“ citoval Olgu deník Blesk.

Zdroj: Blesk, Extra.cz, Instagram