Richard Krajčo udělal překvapivé rozhodnutí: Skládat pro Charlotte Gottovou zřejmě nebude

Přidat na Seznam.cz

Zpěvák a skladatel Richard Krajčo (45) už složil za svou kariéru spoustu hitů. Především píseň Srdce nehasnou, jíž nazpíval Karel Gott (†80) s dcerou Charlotte (16) chytila všechny za srdce. Richard teď ale prohlásil, že pro dceru mistra už psát nehodlá. Proč?

Ačkoliv Krajčo popsal mladinkou Charlotte Ellu Gottovou jako talentovanou a charismatickou dívku, nedokáže předpovědět, zda se stane zpěvačkou či nikoliv. Bude prý záležet na okolnostech a na cestě, jakou si dívka vybere.

„Pokud se vydá na muzikantskou dráhu, jsem přesvědčen, že nebude dělat hudbu, jakou dělal její tatínek. To je v podstatě vyloučené. Dnešní mladá generace poslouchá úplně něco jiného a Charlotte se s tím bude muset nějak popasovat. Vidím to u svých dětí, které jsou v podobném věku jako ona,“ řekl Richard pro CNN Prima NEWS

Sám Krajčo se věnuje naprosto jiné tvorbě a to, co frčí mezi puberťáky, není jeho styl. „Záleží, jakým stylem by se chtěla vydat a prezentovat, ale jak říkám, dospívající generace je úplně jinde a já bych pro ni proto asi nebyl nejvhodnější autor. Na druhou stranu svět je nevyzpytatelný a stát se může všechno. Nikdy bych neřekl, že budu jednou něco skládat pro Karla Gotta – a stalo se,“ zamyslel se Richard, jenž působí také jako frontman kapely Kryštof, která sklízí úspěchy už pěknou řádku let.

Hit Srdce nehasnou složil navíc ve spěchu, jak prozradil v rozhovoru pro iDnes. Gottovi už nezbývalo mnoho času…

Uvidíme, jakou cestou se Charlotte vydá.

Zdroj: CNN Prima News, Idnes