Miss Earth Tereza Fajksová si na nic nehraje. Proč se předvádět, jak je vše jen sluníčkové, říká

Přidat na Seznam.cz

Česká modelka a miss Earth 2012 Tereza Fajksová je maminkou malé Lilien a syna Sebastiena. Na její sociální síti ale nenajdeme takové posty, jako mají ve zvyku zveřejňovat ostatní celebrity.

Tereza pochází z jihomoravských Ivančic. Vystudovala na Veřejně správní akademii obor personální řízení a později obor mezinárodní teritoriální studia. Se svým přítelem Lubošem Gregorem je zasnoubená.

Na své sociální sítě dává především realitu všedních dnů, kde si i obyčejná maminka nepřipadá divně, když je zkrátka unavená, neužívá si luxusní dovolené nebo nepodstupuje estetické zákroky, aby byla in jako většina maminek z řad celebrit.

„Já tam dávám realitu a devětadevadesát procent maminek mi píše, že to mají stejně. To je prostě fejk těch sociálních sítí. Všichni tam dávají, jak jsou šťastní, všechno je skvělé a sluníčkové, ale tak to není,“ cituje modelku deník Super.

Tereza se věnuje především svým dětem. Módní přehlídku dělá jednou za rok. Netváří se, že život je jen idyla, ale naopak, že je obyčejná maminka dvou dětí, která kojením přišla o prsa a která nikdy neví, kdy její děti onemocní, a tak si nic neplánuje. U svých fanynek sklízí obdiv.

Zdroj: Wikipedie, super, Instagram